Notariusz Agnieszka Kędzior-Plaskacz

Jakość obsługi:
Brak opinii
Jakość świadczonych usług:
Brak opinii
Firma godna polecenia:
Brak opinii

Opis firmy

Agnieszka Kędzior-Plaskacz, jako osoba zaufania publicznego mianowana przez Ministra Sprawiedliwości do pełnienia funkcji notariusza, dedykowanej jest zabezpieczaniu interesów klientów kancelarii oraz troszczeniu się o osoby, których czynności notarialne mogą mieć konsekwencje prawnicze. Jej pełniona funkcja oraz bogata wiedza gwarantują rzetelność i zgodność wykonywanych czynności z obowiązującym polskim prawem. Zgodnie z przepisami, notariusz zobowiązany jest odmówić przeprowadzenia czynności notarialnej, która jest niezgodna z prawem.

Kancelaria Notarialna Agnieszki Kędzior-Plaskacz mieści się w Rzeszowie. Tutaj, notariusz oferuje klientom odczytywanie treści aktów notarialnych, takich jak umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienia służebności czy ustanowienia hipoteki na cele kredytowe. Dodatkowo, dokonuje poświadczeń dokumentów oraz poświadczeń dziedziczenia. W uzasadnionych przypadkach istnieje także możliwość przeprowadzenia czynności notarialnych poza siedzibą Kancelarii, np. w domu, szpitalu czy firmie klienta, o ile wynika to z okoliczności lub specyfiki czynności.

Kontaktując się telefonicznie z Kancelarią, można uzyskać informacje na temat wymaganych dokumentów potrzebnych do sporządzenia aktu notarialnego, np. umowy sprzedaży (dotyczącej mieszkania, domu, działki). Można także ustalić termin spotkania w celu dostarczenia dokumentów i podpisania aktu notarialnego oraz zorientować się w kosztach notarialnych, opłatach sądowych i podatkach należnych w trakcie transakcji.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Agnieszka Kędzior-Plaskacz

Polecamy

Najnowsze artykuły

czytaj wiecej

Najnowsze opinie