Notariusz Małgorzata Szara

5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Kancelaria notarialna Małgorzata Szara znajduje się w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Lisa-Kuli 11/1 nieopodal Galerii Graffica oraz Podkarpackiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku. Znacznym udogodnieniem jest możliwość dostosowania indywidualnego terminu oraz godziny spotkania z notariuszem.

Notariusz Małgorzata Szara uzyskała kompetentną wiedzę oraz umiejętności niezbędne do pracy w swoim zawodzie. Powierzone jej zadania wykonywane są uczciwie i skrupulatnie. Współpraca z placówką przebiega miło i przyjaźnie. Etyka zawodowa jest wyznacznikiem dla Pani notariusz Małgorzaty Szarej. Gwarancją pomyślnej współpracy z tą kancelarią jest jej kierowanie się w pracy obowiązującymi przepisami prawa. Celem notariusza jest zabezpieczanie interesu klienta kancelarii.
Usługi notarialne świadczone przez tę placówkę wykonywane są rzetelnie, sumiennie oraz terminowo. W ich skład wchodzi m.in. sporządzanie aktów notarialnych, dokonywanie czynności z zakresu prawa spadkowego, spisywanie protokołów, dokonywanie poświadczeń lub oświadczeń, sporządzanie protestów weksli i czeków. Notariusz świadczy również usługę przechowywania dokumentów, pieniędzy w walucie polskiej lub obcej, czy papierów wartościowych. Wszelkie dokumenty sporządzane są bezbłędnie oraz klarownie. Placówka jest profesjonalnym świadczeniodawcą usług notarialnych.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Małgorzata Szara

Autor: Zbigniew@*****
*.*.*.83@***
data: 2019-08-30 18:23:02
Ocena:

Notariusz tutaj zna się na rzeczy - polecam!

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Teresa@*****
*.*.*.75@***
data: 2019-08-16 21:18:12
Ocena:

Kancelaria notarialna godna polecenia.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Prawo antymonopolowe: regulacje i sprawiedliwa konkurencja
Prawo i sztuka: ochrona prawna dzieł sztuki
Prawo ochrony konsumentów: rola prawnika w ochronie praw konsumentów.
Przestępczość gospodarcza i rola prawnika w jej ściganiu
Prawo imigracyjne: wyzwania i możliwości kariery
Wpływ kultury i tradycji na praktykę prawniczą
czytaj wiecej

Najnowsze opinie