Notariusz Ewelina Leja-Szostak

Juliusza Słowackiego 6 lok. 15,
35-060 Rzeszów
692 427 659
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Kancelaria notarialna Ewelina Leja-Szostak znajduje się w Rzeszowie przy ulicy Juliusza Słowackiego 6 lok. 15 w samym centrum Rzeszowa, przy rynku. Notariusz świadczy swoje usługi w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość dostosowania indywidualnego terminu i godziny spotkania z notariuszem.

Notariusz Ewelina Leja-Szostak zdobyła kluczową wiedzę oraz praktykę niezbędną do wykonywania zawodu notariusza. Powołana została na notariusza w 2015 roku. Pochwalić się może znajomością języka angielskiego w stopniu podstawowym. W kancelarii istnieje również możliwość uzyskania informacji w języku rosyjskim podstawowym.
Rzetelnie świadczy swoje usługi, tj. sporządzanie m.in. aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, oświadczeń, protokołów, protestów weksli i czeków, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, czy sporządzanie, na żądanie stron, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów. W ofercie tej kancelarii notarialnej znajduje się również przechowywanie dokumentów, pieniędzy oraz papierów wartościowych.
Notariusz Ewelina Leja-Szostak w swojej kancelarii kieruje się obowiązującymi przepisami prawa oraz etyką zawodową. Ważną kwestią jest dla niej praca w interesie klienta kancelarii. Swoje obowiązki wykonuje sumiennie, terminowo oraz rzetelnie. Dokumenty przez nią sporządzane są w sposób bardzo dokładny i przejrzysty.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Ewelina Leja-Szostak

Autor: Sandra@*****
*.*.*.65@***
data: 2019-03-11 20:19:33
Ocena:

Bardzo profesjonalna kancelaria notarialna na mapie Rzeszowa.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Ewa@*****
*.*.*.29@***
data: 2018-12-14 18:37:02
Ocena:

Polecam. Szybko załatwiłam tutaj sprawę.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Prawo antymonopolowe: regulacje i sprawiedliwa konkurencja
Prawo i sztuka: ochrona prawna dzieł sztuki
Prawo ochrony konsumentów: rola prawnika w ochronie praw konsumentów.
Przestępczość gospodarcza i rola prawnika w jej ściganiu
Prawo imigracyjne: wyzwania i możliwości kariery
Wpływ kultury i tradycji na praktykę prawniczą
czytaj wiecej

Najnowsze opinie