Notariusz Bożena Gajoch

5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Kancelaria notarialna Bożena Gajoch zlokalizowana jest przy ulicy Trzeciego Maja 8/4 w Rzeszowie. Kancelaria czynna jest w dniach od poniedziałku do piątku w wyznaczonych godzinach i terminach, które ustalane są wcześniej telefonicznie z notariuszem.
Notariusz Bożena Gajoch specjalizuje się w prawie notarialnym. Uzyskała kompetentną wiedzę pozwalającą na świadczenie usług w tym zakresie.

Kancelaria prosperuje według obowiązujących przepisów prawa. Wszelkie jej działania skierowane są na indywidualne potrzeby i interes klienta. Etyka zawodowa jest wyznacznikiem tej kancelarii notarialnej, a jest to gwarancją rzetelnej obsługi. W skład usług tej kancelarii wchodzi m.in. sporządzanie aktów notarialnych (umowy sprzedaży, protokoły, pełnomocnictwa, testamenty, ustanowienie służebności, ustanowienie hipoteki - kredyt) oraz dokonywanie poświadczeń dokumentów i poświadczenia dziedziczenia. Jeżeli istnieje taka konieczność bądź wymaga tego charakter czynności, możliwe jest dokonanie czynności notarialnej poza siedzibą kancelarii, np. w siedzibie firmy, bądź szpitalu. Kancelaria udziela bezpłatnych informacji dotyczących wykonywanej usługi notarialnej. Doświadczony notariusz zapewnia spokój wewnętrzny oraz pewność swoich działań. Notariusz Bożena Gajoch swoje obowiązki wykonuje sumiennie w parze z krótkim czasem oczekiwania klienta. Współpraca przebiega w miłej atmosferze.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Bożena Gajoch

Autor: Anna@*****
*.*.*.59@***
data: 2019-07-05 17:15:06
Ocena:

Bardzo dokładnie sporządzony akt notarialny. Bardzo szybko! Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Dagmara@*****
*.*.*.69@***
data: 2018-10-24 12:33:40
Ocena:

Jestem zadowoloną klientką tej kancelarii notarialnej. Super podejście i jakość usług.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

czytaj wiecej

Najnowsze opinie