Notariusz Anna Grygowicz-Haberek

Matejki 8A (parter),
35-064 Rzeszów
17 741 54 99
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Notariusz Anna Grygowicz-Haberek siedzibę swojej kancelarii zlokalizowaną ma w Rzeszowie, przy ulicy Matejki 8A. Lokalizacja na parterze budynku świadczy o dostosowaniu do potrzeb dla osób niepełnosprawnych. Placówka znajduje się w bliskiej odległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. W pobliżu znajduje się dogodny dla klientów kancelarii parking. Kancelaria świadczy usługi notarialne w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 15.00. Znacznym udogodnieniem jest również możliwość dostosowania terminu oraz miejsca spotkania z notariuszem ze względu na charakter czynności lub szczególne okoliczności.

Kancelaria notarialna Anny Grygowicz-Haberek wysokiej jakości usługi świadczy na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Jest to gwarancją pomyślnej współpracy z klientami kancelarii. Zdobyta wiedza oraz bogate doświadczenie w zawodzie notariusza stanowi bezpieczeństwo w dokonywaniu czynności notarialnych. Wyznacznikiem jest również etyka zawodu notariusza, którą kieruje się Anna Grygowicz-Haberek. Kancelaria notarialna sumiennie wykonuje swoje obowiązki w parze z wywiązywaniem się z terminów.
Zajmuje się sporządzaniem aktów notarialnych, dokonywaniem czynności z zakresu prawa spadkowego, spisywaniem protokołów, dokonywaniem poświadczeń lub oświadczeń, sporządzaniem protestów weksli i czeków i wieloma innymi czynnościami notarialnymi. Korzystając z usług tej kancelarii mają Państwo pewność prawidłowego sporządzenia dokumentów oraz zadowolenia z usług notariusza.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Anna Grygowicz-Haberek

Autor: Kamila@*****
*.*.*.25@***
data: 2019-09-06 17:37:46
Ocena:

Przemiła obsługa. Polecam kancelarię.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Natalia@*****
*.*.*.48@***
data: 2019-07-30 17:39:36
Ocena:

Wszystko wykonane poprawnie z dbałością o szczegóły. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Prawo antymonopolowe: regulacje i sprawiedliwa konkurencja
Prawo i sztuka: ochrona prawna dzieł sztuki
Prawo ochrony konsumentów: rola prawnika w ochronie praw konsumentów.
Przestępczość gospodarcza i rola prawnika w jej ściganiu
Prawo imigracyjne: wyzwania i możliwości kariery
Wpływ kultury i tradycji na praktykę prawniczą
czytaj wiecej

Najnowsze opinie