Notariusz Ewa Bogaczyk

Targowa 5,
035-064 Rzeszów
17 873 37 66
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Pani Ewa Bogaczyk funkcję notariusza pełni w siedzibie kancelarii notarialnej w Rzeszowie przy ul. Targowej 5 naprzeciwko Starego Cmentarza. Kancelaria otwarta jest dla swoich klientów w poniedziałek od 11.00 do 18.00, od wtorku do czwartku w godzinach 8.00 do 16.00 oraz w piątek od 9.00 do 15.00. Oprócz tego placówka funkcjonuje, także w niektóre soboty oraz w innych terminach po wcześniejszym ustaleniu z notariuszem.

Notariusz Ewa Bogaczyk swoją wiedzę zdobyła na Wydziale Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Cenne doświadczenie zawodowe zdobywała od 1999 roku, aż do założenia własnej kancelarii notarialnej. Aplikację notarialną odbyła w trybie etatowym, a także była zastępcą notariusza. W skład wykonywanych przez kancelarię czynności notarialnych wchodzą m.in.: sporządzanie aktów prawnych (np. umowa sprzedaży, umowa darowizny, umowa deweloperska i umowa przeniesienia własności), sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, czy sporządzanie protokołów notarialnych.
Notariusz udziela również wyjaśnień dotyczących wykonywanej czynności w sposób nieodpłatny. Notariusz Ewa Bogaczyk to niezwykle profesjonalna osoba, znająca się na swoim fachu. Dokumenty przez nią sporządzane są przejrzyste oraz bezbłędne. Kancelaria odznacza się wysoką kulturą oraz sumiennością. Długoletnie doświadczenie w zawodzie notariusza pozwala Klientowi poczuć się bezpiecznie w związku z wykonywanymi czynnościami notarialnymi przez Panią Ewę Bogaczyk.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Ewa Bogaczyk

Autor: Ola@*****
*.*.*.37@***
data: 2019-04-05 17:54:07
Ocena:

Bardzo dobry kontakt i współpraca z kancelarią.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Tomasz@*****
*.*.*.94@***
data: 2018-06-02 20:59:02
Ocena:

Polecam. Kancelaria podchodzi bardzo profesjonalnie do wykonywanej pracy.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Prawo antymonopolowe: regulacje i sprawiedliwa konkurencja
Prawo i sztuka: ochrona prawna dzieł sztuki
Prawo ochrony konsumentów: rola prawnika w ochronie praw konsumentów.
Przestępczość gospodarcza i rola prawnika w jej ściganiu
Prawo imigracyjne: wyzwania i możliwości kariery
Wpływ kultury i tradycji na praktykę prawniczą
czytaj wiecej

Najnowsze opinie