Notariusz Sylwia Boroń-Radoń

al. mjr Wacława Kopisto 8A/484,
35-015 Rzeszów
509 367 500
5/5 na 2 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Kancelaria notarialna Sylwia Boroń-Radoń zlokalizowana jest w centrum Rzeszowa przy alei mjr. Wacława Kopisto 8A w budynku HARTBEXU na Nowym Mieście. Wejście do kancelarii znajduje się od strony budynku. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking obok budynku. Obiekt przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. Placówka otwarta jest sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w sobotę w godzinach od 10.00 do 14.00.

Na stronie internetowej kancelarii dostępny jest formularz za pomocą, którego jest możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytanie w godzinach urzędowania kancelarii. W szczególnych okolicznościach istnieje możliwość dokonania czynności w miejscu wskazanym przez klienta, o czym należy poinformować kancelarię.

Kancelaria notarialna Sylwia Boroń-Radoń świadczy bogaty zakres usług dostępnych w jej ofercie. Są to m.in. sporządzanie m.in. aktów notarialnych, aktów poświadczenia dziedziczenia, poświadczeń, oświadczeń, protokołów, protestów weksli i czeków, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, czy sporządzanie, na żądanie stron, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów. Notariusz Boroń-Radoń świadczy również usługę bezpłatnych porad prawnych związanych z podejmowanymi czynnościami notarialnymi. Ceny obowiązujące w kancelarii nie są wygórowane.
Gwarancją pomyślnej współpracy z panią notariusz Sylwią Boroń-Radoń jest jej bogate doświadczenie zawodowe. Profesjonalizm, rzetelność i sumienność to kluczowe słowa dla tej placówki. Dokumenty sporządzane są w sposób przejrzysty, a także bez jakichkolwiek pomyłek.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Sylwia Boroń-Radoń

Autor: Damian@*****
*.*.*.67@***
data: 2019-11-23 23:16:42
Ocena:

Bardzo kompetentna Pani notariusz. Zna się na swoim fachu.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Karol@*****
*.*.*.27@***
data: 2018-07-18 16:25:56
Ocena:

Dobra i sprawdzona kancelaria notarialna. Polecam.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Prawo antymonopolowe: regulacje i sprawiedliwa konkurencja
Prawo i sztuka: ochrona prawna dzieł sztuki
Prawo ochrony konsumentów: rola prawnika w ochronie praw konsumentów.
Przestępczość gospodarcza i rola prawnika w jej ściganiu
Prawo imigracyjne: wyzwania i możliwości kariery
Wpływ kultury i tradycji na praktykę prawniczą
czytaj wiecej

Najnowsze opinie