Notariusz Piotr Kińczyk

Słowackiego 24,
35-060 Rzeszów
508 250 418
5/5 na 3 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Kancelaria notarialna Piotr Kińczyk usytuowana jest w Rzeszowie przy ul. Słowackiego 24, pok. 31-32, 3 piętro. Dogodna lokalizacja w centrum miasta zapewnia wygodny dostęp do kancelarii. Pan notariusz Piotr Kińczyk posiada kompetentną wiedzę oraz kluczowe doświadczenie zawodowe.

Kancelaria dostępna jest dla naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach od 09.00 do 16.30. Istnieje również możliwość ustalenia innego, odpowiadającego terminu, a nawet miejsca spotkania. Jest to ułatwieniem dla wielu klientów.
Kancelaria notariusz Piotra Kińczyka świadczy rzetelne i profesjonalne usługi notarialne. W ich skład wchodzi m.in. sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów weksli i czeków, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, czy sporządzanie, na żądanie stron, projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.
Usługi świadczone przez Kancelarię notarialną są zawsze zgodne z obowiązującym prawem. Placówka posiada bardzo dobry kontakt indywidualny ze swoimi klientami. Wszystkie czynności skierowane są na zabezpieczenie interesów klienta. W kancelarii skorzystać można z bezprzewodowego dostępu do internetu, który jest dużym udogodnieniem. Pomoc notarialna zawsze jest trafna i wyczerpująca. W swojej pracy kancelaria kieruje się etyką zawodową oraz obowiązującym prawem w Polsce.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Piotr Kińczyk

Autor: Jacek@*****
*.*.*.23@***
data: 2019-04-20 16:24:20
Ocena:

Bardzo dobrze sporządzony akt notarialny. Polecam tego notariusza.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Dorota@*****
*.*.*.22@***
data: 2019-02-01 19:28:17
Ocena:

Bardzo dobra kancelaria notarialna.

komentarz autoryzowany linkiem z maila
Autor: Krzysiek@*****
*.*.*.78@***
data: 2018-08-11 16:49:21
Ocena:

Miła współpraca, indywidualne podejście i dobrze wykonana praca.

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

czytaj wiecej

Najnowsze opinie