Notariusz Justyna Łukasik

Jagiellońska 25/2,
35-025 Rzeszów
17 859 32 47
5/5 na 1 recenzji
Jakość obsługi:
Jakość świadczonych usług:
Firma godna polecenia:

Opis firmy

Kancelaria notarialna Justyna Łukasik zlokalizowana jest w Rzeszowie na parterze kamienicy przy ul. Jagiellońskiej 25/2. Placówka świadczy swoje usługi w dniach: poniedziałek, środa, piątek w godzinach od 9:00 do 16:00 oraz we wtorek i czwartek w godzinach od 10:00 do 17:00. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego dostosowania terminu spotkania z notariuszem. Podczas wizyty w kancelarii wzdłuż ul. Jagiellońskiej lub przy galerii handlowej zaparkować można swój samochód.

Notariusz Justyna Łukasik swoją wiedzę zdobyła studiując na kierunku prawo na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Studia ukończyła w 2010 roku z wynikiem bardzo dobrym. Swoją aplikację notarialną odbyła przy Radzie Izby Notarialnej w Rzeszowie. Swoją cenną praktykę zawodową zdobywała w w Kancelariach Notarialnych w Krośnie oraz Głogowie Małopolskim. W 2014 roku pozytywnie zakończyła egzamin notarialny i uzyskała nominację na stanowisko Notariusza w Rzeszowie.
Notariusz Justyna Łukasik w swojej kancelarii sporządza akty notarialne, akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu oraz pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu.
Notariusz doręcza również oświadczenia, spisuje protokoły, sporządza protesty weksli i czeków, przyjmuje na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne, sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów, sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów oraz inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
Swoją pracę notariusz wykonuje sumiennie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz w interesie klienta. Dokumenty sporządzone są dokładnie oraz przejrzyście.

Poznaj opinie o firmie
Notariusz Justyna Łukasik

Autor: Natalia@*****
*.*.*.35@***
data: 2019-07-18 20:38:12
Ocena:

Notariusz przyjął na przechowanie bardzo ważne dla mnie dokumenty na pewien czas. Polecam. Wygoda!

komentarz autoryzowany linkiem z maila

Polecamy

Najnowsze artykuły

Prawo antymonopolowe: regulacje i sprawiedliwa konkurencja
Prawo i sztuka: ochrona prawna dzieł sztuki
Prawo ochrony konsumentów: rola prawnika w ochronie praw konsumentów.
Przestępczość gospodarcza i rola prawnika w jej ściganiu
Prawo imigracyjne: wyzwania i możliwości kariery
Wpływ kultury i tradycji na praktykę prawniczą
czytaj wiecej

Najnowsze opinie